147
edits
Scrivener07 (talk | contribs) (temporary page) |
Scrivener07 (talk | contribs) m (Added more types, work in progress.) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| [[File:Component EditorIcon.png]] || <code>CMPO</code> || [[Component]] | | [[File:Component EditorIcon.png]] || <code>CMPO</code> || [[Component]] | ||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Constructible Object EditorIcon.png]] || <code>COBJ</code> || [[Constructible Object]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Container EditorIcon.png]] || <code>CONT</code> || [[Container]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Damage Type EditorIcon.png]] || <code>DMGT</code> || [[Damage Type]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:DefaultObject EditorIcon.png]] || <code>DFOB</code> || [[DefaultObject]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Destructible Object Data EditorIcon.png]] || <code>DEST</code> || [[Destructible Object Data]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Door EditorIcon.png]] || <code>DOOR</code> || [[Door]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Dual Cast Data EditorIcon.png]] || <code>DUAL</code> || [[Dual Cast Data]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Effect Chain EditorIcon.png]] || <code>AECH</code> || [[Effect Chain]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Effect Item EditorIcon.png]] || <code></code> || [[Effect Item]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Enchantment EditorIcon.png]] || <code>ENCH</code> || [[Enchantment]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Encounter Zone EditorIcon.png]] || <code>ECZN</code> || [[Encounter Zone]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Equip Slot EditorIcon.png]] || <code>EQUP</code> || [[Equip Slot]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Explosion EditorIcon.png]] || <code>EXPL</code> || [[Explosion]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Faction EditorIcon.png]] || <code>FACT</code> || [[Faction]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Flora EditorIcon.png]] || <code>FLOR</code> || [[Flora]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:FormList EditorIcon.png]] || <code>FLST</code> || [[FormList]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Furniture EditorIcon.png]] || <code>FURN</code> || [[Furniture]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Global EditorIcon.png]] || <code>GLOB</code> || [[Global]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Grass EditorIcon.png]] || <code>GRAS</code> || [[Grass]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Hazard EditorIcon.png]] || <code>HAZD</code> || [[Hazard]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:HeadPart EditorIcon.png]] || <code>HDPT</code> || [[HeadPart]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Holotape EditorIcon.png]] || <code>NOTE</code> || [[Holotape]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:IdleMarker EditorIcon.png]] || <code>IDLM</code> || [[IdleMarker]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Ingredient EditorIcon.png]] || <code>INGR</code> || [[Ingredient]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Instance Naming Rules EditorIcon.png]] || <code>INNR</code> || [[Instance Naming Rules]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Key EditorIcon.png]] || <code>KEYM</code> || [[Key]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Keyword EditorIcon.png]] || <code>KYWD</code> || [[Keyword]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:LandTexture EditorIcon.png]] || <code>LTEX</code> || [[LandTexture]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Layer EditorIcon.png]] || <code>LAYR</code> || [[Layer]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:LensFlare EditorIcon.png]] || <code>LENS</code> || [[LensFlare]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:LeveledCharacter EditorIcon.png]] || <code>LVLN</code> || [[LeveledCharacter]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:LeveledItem EditorIcon.png]] || <code>LVLI</code> || [[LeveledItem]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:LeveledSpell EditorIcon.png]] || <code>LVSP</code> || [[LeveledSpell]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Light EditorIcon.png]] || <code>LIGH</code> || [[Light]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:LoadScreen EditorIcon.png]] || <code>LSCR</code> || [[LoadScreen]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Location EditorIcon.png]] || <code>LCTN</code> || [[Location]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Location Ref Type EditorIcon.png]] || <code>LCRT</code> || [[Location Ref Type]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Magic Effect EditorIcon.png]] || <code>MGEF</code> || [[Magic Effect]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:Material Object EditorIcon.png]] || <code>MATO</code> || [[Material Object]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:XXXXX EditorIcon.png]] || <code>YYYYY</code> || [[XXXXX]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:XXXXX EditorIcon.png]] || <code>YYYYY</code> || [[XXXXX]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:XXXXX EditorIcon.png]] || <code>YYYYY</code> || [[XXXXX]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:XXXXX EditorIcon.png]] || <code>YYYYY</code> || [[XXXXX]] | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| [[File:XXXXX EditorIcon.png]] || <code>YYYYY</code> || [[XXXXX]] | |||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| [[File:XXXXX EditorIcon.png]] || <code>YYYYY</code> || [[XXXXX]] | | [[File:XXXXX EditorIcon.png]] || <code>YYYYY</code> || [[XXXXX]] | ||
|} | |} |
edits